• -10,00 zł

Szkło Hartowane UV dla Samsung Galaxy S8

47,96748 zł
37,97 zł Zniżka 10,00 zł
Dostawa w ciągu 2-4dni

Szkło Hartowane UV - Wysokiej jakości szkło hartowane montowane za pomocą kleju UV. Nakładanie go jest niezwykle proste, a szkło doskonale przylega do całej powierzchni ekranu.

Ilość
Dostępne!

JAK SZKŁO CHRONI TWÓJ TELEFON

Szkło hartowane o twardości 9H zabezpiecza ekran Twojego telefonu przed zarysowaniem czy też uszkodzeniem go w razie upadku lub uderzenia w powierzchnię ekranu. Proces hartowania szkła nadaje mu odporność na zarysowania, a w razie upadku telefonu przejmuje siłę uderzenia, która odkształcając szkło nie dociera do ekranu telefonu.

DWUWARSTWOWA STRUKTURA OCHRONNA

Szkło składa się z dwóch warstw - szkła właściwego z zewnątrz oraz warstwy folii zabezpieczającej bezpośrednio ekran przed zarysowaniami nawet w momencie upadku. Gdy szkło zostanie uszkodzone, nie rozpadnie się na milion części, a drobinki nie porysują ekranu, folia ma za zadanie utrzymać całość w miejscu do momentu wymiany szkła.

SZKŁO HARTOWANE UV

Szkło hartowane Tempered Glass 5D przeznaczone do ochrony wyświetlacza. Szybkę montuje się na wyświetlaczu przy pomocy specjalnego kleju dołączonego do zestawu. Całość utwardza się lampką UV, co zapewnia odpowiednią przyczepność szkła na całej powierzchni. Po nałożeniu szkło jest w pełni przeźroczyste i nie ingeruje na jakość wyświetlanych kolorów. Nie wpływa także na właściwości dotykowe wyświetlacza. Szkło zabezpiecza ekran przed zarysowaniem, zadrapaniami i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Podczas uderzenia szkło pęka, jednak pozostaje na swoim miejscu, a ekran urządzenia pozostaje nienaruszony. Dodatkowo powłoka oleofobowa zapobiega pozostawianiu na szkle odcisków palców.

DOPASOWANE DO TWOJEGO TELEFONU

Oryginalne szkło hartowane z serii Case Friendly. Zaprojektowane tak, aby pasowało do etui. Zaokrąglone krawędzie pokrywają wyświetlacz w takim stopniu, aby idealnie współgrać z większością futerałów po odpowiednim zamontowaniu. Jest to rozsądne rozwiązanie dla pełnego zabezpieczenia smartfona.

OPIS SPOSOBU MONTAŻU

Ważne aby dokładnie wyczyścić ekran telefonu, aby zapobiec powstaniu ewentualnych bąbelków. Kiedy ekran jest już wyczyszczony, rozlewamy tubkę kleju na ekranie telefonu, najlepiej na środku tworząc linię. Odklejamy zabezpieczenie szkła i kładziemy je na ekranie (nie dociskając) Odczekujemy chwilkę, obserwując jak rozlewa się klej pod szkłem, delikatnie pozycjonując szkło na ekranie. Kiedy Klej rozleję się pod szkłem, używamy dołączonej lampki UV, naświetlając szkło przez około 2-3min.

Opis

Materiał
Szkło hartowane
Model
Galaxy S8
Twardość
9H
Dodatki
Ściereczka, Klej i Lampa UV
Marka urządzenia
Samsung
Rodzaj Szkła
UV (Klejone na specjalny klej)
Nowy produkt