• -7,01 zł

Etui Jelly Mercury Samsung Galaxy A8 2018 - Biały

23,577236 zł
16,57 zł Zniżka 7,01 zł
Dostawa w ciągu 2-4dni

Futerały Jelly Mercury to połączenie wyjątkowej stylistyki i niezawodności. Futerały doskonale dopasowują się do kształtu urządzenia, a dzięki wysokiej elastyczności nie ulegają peknięciom.

Ilość
Dostępne!

   BEZPIECZEŃSTWO EKRANU

Już nie musisz obawiać się, że gdy położysz telefon ekranem do dołu, po jego podniesieniu zastaniesz rysy i zniekształcenia - ekran jest bezpieczny dzięki rantom o grubości 0.7mm, które chronią wyświetlacz i przedni panel Twojego telefonu, jednocześnie nie przeszkadzając w użytkowaniu.

   PEŁNA FUNKCJONALNŚĆ TELEFONU

Łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków telefonu dzięki precyzyjnym wycieciom w nakładce. Dodatkowo gładkie krawędzie zapewniają maksymalną wygodę i komfort użytkowania Twojego telefonu.

   DOSKONAŁA OCHRONA 360

Etui Jelly Mercury oferuje pełną ochronę Twojego telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności dzięki wycięciom na przyciski oraz porty złączeniowe. Etui jest przy tym lekkie i elastyczne, co wpływa bardzo korzystnie na komfort użytkowania telefonu.

   NIEPOWTARZALNY DESIGN

Etui wykonane jest z najwyższej jakości nierozciągliwego silikonu, który zapewnia doskonały wygląd oraz trwałość. Produkt jest idealnie dopasowany, w pełni funkcjonalny, nie ogranicza dostępu do portów zewnętrznych i skutecznie chroni urządzenie przed zarysowaniami czy upadkami.

Opis

Kolor
Biały
Materiał
TPU
Kompatybilność
Galaxy A8 2018
Marka telefonu
Samsung
Model
Jelly Mercury
Nowy produkt