Etui z Klapką Zamykane Fancy Book Samsung Galaxy J6 - Czarny

19,51 zł
Dostawa w ciągu 2-4dni

Kabura Fancy Book to portfel i ochrona Twojego telefonu w jednym. Kabura posiada kieszonki na karty bankowe oraz niezbędne dokumenty i składa się do podstawki TV stand, która ułatwia oglądanie filmów.

Ilość
Dostępne!

   WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Wykonanie z wysokiej jakości skóry ekologicznej gwarantuje odpowiednią ochronę Twojego telefonu przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a kieszonki umieszczone wewnątrz ułatwiają wygodne przechowywanie niezbędnych dokumentów.

   DODATKOWE ZAPIĘCIE

Główną zaletą etui jest magnetyczne zapięcie dodatkowo "otulające" telefon w etui, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo że kabura przy upadku nie otworzy się dając nam obronę 360 stopni.

   PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ TELEFONU

Łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków telefonu dzięki precyzyjnym wycieciom w nakładce. Dodatkowo gładkie krawędzie zapewniają maksymalną wygodę i komfort użytkowania Twojego telefonu.

   PROSTA I FUNKCJONALNA BUDOWA

Etui składa się do podstawki TV, która ułatwia np. swobodne oglądanie zdjęć filmów czy przeglądanie internetu. W środku występuje silikonowa wkładka na telefon - jego istalacja jest szybka i prosta. Etui posiada wycięcia na wszystkie przyciski funkcyjne telefonu - złącza, aparat czy głośniki.

Fancy Book

Opis

Kolor
Czarny
Materiał
Skóra Ekologiczna
Model
Galaxy J6 2018
Typ etui
Książkowe
Marka urządzenia
Samsung
Nowy produkt