Etui z Blaszką do Uchwytu - Huawei P20 Lite

23,58 zł
Dostawa w ciągu 2-4dni

Soft Magnet to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nakładka posiada wbudowaną metalową płytką umożliwiającą korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych.

Ilość
Dostępne!

ETUI Z WBUDOWANĄ BLASZKĄ DO UCHWYTU MAGNETYCZNEGO

Soft Magnet to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nakładka posiada wbudowaną metalową płytką umożliwiającą korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych. Soft Magnet wykonany jest z miękkiego silikonu. Doskonale dopasowuje się do telefonu, a lekko zaokrąglone brzegi skutecznie chronią krawędzie telefonu.

CECHY PRODUKTU:

  • Wbudowana metalowa blaszka,
  • Matowe wykończenie,
  • nie odkształca się,
  • idealnie dopasowany,
  • właściwości antypoślizgowe,
  • łatwy montaż i demontaż.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Etui zostało wykonane z wysokiej jakości termoplastycznego poliuretanu. Nakładka jest niezwykle przyjemna w dotyku i posiada delikatną matową fakturę, dzięki czemu stanowi eleganckie wykończenie telefonu. Wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni smartfon przed zarysowaniami.

CIENKIE I ELASTYCZNE

Główną zaletą etui jest jest jego grubość która wynosi zaledwie 0,5mm dzięki czemu jest ono ledwie wyczuwalne. Wysoka elastyczność sprawia że w każdej chwili można je bezproblemowo zdemontować z telefonu, oraz pozytywnie wpływa na amortyzację podczas upadku.

PROSTA BUDOWA

Etui posiada zintegrowane przyciski oraz wycięcia na wejście słuchawkowe czy złącze zasilania. Z tyłu nakładka ma wycięcia na aparat. Futerał będzie doskonale chronił przed zarysowaniami, uderzeniami, brudem i kurzem. Dzięki pokrowcowi tył, boki i rogi telefonu pozostaną bezpieczne. Cienki, ale mocny i trwały silikonowy futerał. Etui jest matowe, dzięki czemu urządzenie lepiej leży w dłoni i ma właściwości antypoślizgowe. Z pewnością wyróżni Twój smartfon spośród setek innych.

WBUDOWANA BLASZKA

Etui Soft Magneto Case posiada wbudowaną metalową blaszkę umożliwiającą korzystanie z magnetycznych uchwytów samochodowych, która jest wmontowana w etui w sposób niewyczuwalny, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z swojego uchwytu magnetycznego bez naklejania płytek na telefon!

Soft Magnet

Opis

Kolor
Czarny
Materiał
TPU
Model
P20 Lite
Typ etui
Nakładka
Marka urządzenia
Huawei
Seria
Soft Magnet
Nowy produkt