UNIWERSALNY UCHWYT SAMOCHODOWY Z PRZYSSAWKĄ na Szybę do Telefonu

28,37 zł
Dostawa w ciągu 2-4dni

Uniwersalny uchwyt samochodowy z przyssawką na szybę to system mocowania smartfona w samochodzie. Dzięki silnemu zaciskowi i materiałom zapobiegającym rysowaniu, chroni nasze urządzenie przed uszkodzeniami podczas jazdy i pozwala mieć je zawsze w zasięgu wzroku.

Ilość
Dostępne!

UNIWERSALNY UCHWYT SAMOCHODOWY Z PRZYSSAWKĄ na Szybę do Telefonu

Uniwersalny uchwyt samochodowy z przyssawką K300 to system mocowania smartfona do szyby w samochodzie. Dzięki silnemu zaciskowi i materiałom zapobiegającym rysowaniu, chroni nasze urządzenie przed uszkodzeniami podczas jazdy i pozwala mieć je zawsze w zasięgu wzroku.

Jak zamocować smartfon w uchwycie? Po przyłożeniu smartfona wystarczy ścisnąć ramiona uchwytu, dopasowując go w ten sposów do wielkości smartfona. W uchwycie mieszczą się urządzenia o szerokości od 60mm do 85mm.

System one click umożliwia wyjęcie telefonu z uchwytu przez naciśnięcie jednego przycisku.

Miejsce oparcia telefonu i ramiona od wewnątrz wyklejone są pianką a podstawki gumą, dzięki czemu uchwyt dobrze się dopasowuje, pewnie trzyma i nie rysuje urządzeń.

Uniwersalny uchwyt samochodowy z przyssawką K300 łatwo mocuje się do szyby i zdejmuje jednym ruchem dźwigni połączonej z silną gumową przyssawką. Stabilne ramię i obrotowa głowica 360°umożliwia dopasowanie optymalnej pozycji ekranu. Oprócz pełnego obrotu głowica umożliwia też regulację odchylenia w pionie i poziomie w zakresie około 60°.

Akcesorium jest zapakowane w pudełko kartonowe.

Specyfikacja producenta
Nazwa: Uniwersalny uchwyt samochodowy z przyssawką K300
Maksymalny rozstaw ramion uchwytu 85mm
Minimalny rozstaw ramion uchwytu 57mm
Kompatybilność uniwersalny
Sposób montażu uchwytu przyssawka 7,6cm z dźwignią
Sposób montażu urządzenia w uchwycie zacisk z mechanizmem zapadkowym
Kolor czarny
Wymiary ~170x70x110[mm]
Waga 113g
Pozostałe informacje: Regulacja obrotu w zakresie 360°; zakres regulacji nachylenia w pionie ~ 60°; zakres regulacji nachylenia w poziomie ~60°
Mr Kejs

Opis

Kolor
Czarny
Kompatybilność
Uniwersalny
Nowy produkt